Chat with us

ВНИМАНИЕ: Поради зголемена продажба нарачките се ограничени. Денес, , моментално го имаме производот НА ЗАЛИХА и го праќаме во рок од 24 часа. Побрзајте и нарачајте ВЕДНАШ!
Порачајте ViperVenomAktiv
во наредните 20 минути и искористете специјална понуда на акција!

Скопје Револуционерното откритие конечно во Македонија!

Неодамнешниот пронајдок за подмладен изглед на кожата лежи во змискиот отров. Овој „еликсир на младоста“, како што го нарекуваат во светот, дава неверојатни резултати во бришењето на брчките на лицето! 1 А мешавината на моќните состојки делува длабински и ги намалува брчките одвнатре, таму каде што се и појавиле. 12 Резултатите се видливи за многу кратко време, 12 а овој крем во Велика Британија е прогласен како одлично средство против брчк и e најпродаваниот производ! 5

Поради неговиот неверојатен ефект на намалување на брчките и севкупната несовршеност на кожата, ViperVenomAktiv е целосен хит во козметичката и модна индустрија. 7
Експертите за убавина ширум светот се сложуваат дека овој е еден од најдобрите начини природно да се подмлади лицето! 11 12


ViperVenomAktiv крем – револуционерното откритие досега беше достапен само за холивудските елити, а од сега, достапен е и на вас! 7 Секојдневно можете да ги видите нивните резултати – супермодели, актери, рок ѕвездите го користат секој ден! 8 10

И додека вие мислите дека причина за тоа е пластичната хирургија, тие всушност ја искористуваат предноста на посебниот крем кој што го содржи екстратот од змиски отров. Овој крем им овозможува секогаш да изгледаат помлади и да имаат, свеж тен и мазна кожа! 9

Кои се придобивките од користењето на револуционарниот ViperVenomAktiv крем?


Забрзана регенерација на кожата!

Со комбинацијата на моќните состојки како што се пептидите на змискиот отров и коензимот Q-10, функцијата на клетките значително се подобрени поради присутноста на ретинолот во ViperVenomAktiv кремот. 13Тоа значи дека значително се подобрува текстурата на кожата, затоа што ViperVenomAktiv продира во длабоките слоеви и активните ќелии многу лесно и бргу се обновуваат. 19Како резултат на тоа, вашата кожа изгледа здраво, свежо и стекнува способност самостојно да го обновува оштетувањето кое е направено со текот на годините. Поради активните супстанции во ViperVenomAktiv кремот, снабдувањето со крв на кожата е подобро, што и го олеснува чистењето на сите токсини и нечистотии, а резултатите се забележливи веќе после краткорочни употреби! 12 1

Нарачајте го ViperVenomAktiv сега!

Поцврста кожа за кратко време после употребата!

Колагенот и еластинот во ViperVenomAktiv кремот интеракциски дејствува во подлабоките слоеви на кожата и обезбедуваат мазен и свеж изглед после кратко време на употреба. 14 15 Екстратот од змискиот отров продира подлабоко во мускулите кои што се наоѓаат под кожата, и им обезбедува добар проток на крвта и правилно функционирање на нервите. На овој начин се спречува прекумерната мускулна контракција, што доведува до формирање на брчки. 12 ViperVenomAktiv правилно ги опушта мускулите и им дава подршка на подлабоките слоеви на кожата. Ова резултира во намалување на брчките и корекции на цртите на лицето во краток рок!

Нарачајте го ViperVenomAktiv сега!

Ги отстранува неправилностите на кожата

За површнските брчки се грижи сепилифт, силна аминокиселина од растенија која што го стимулира природното создавање на колаген во кожата, со кој што се осигурува кожата на најдобрар природен начин да се бори со брчките. 15 16Резултатите се видливи во малите, како и во длабоките бразди. Поради интеракцијата на компонентите, структурата на кожата се исполнува, која што на вашето лице ќе му даде подмладен изглед по само 28 дена употреба на ViperVenomAktiv кремот! 1

Нарачајте го ViperVenomAktiv сега!

Свежа кожа и совршен тен!

И не само дека ViperVenomAktiv кремот ќе ги закрпи брчките, туку исто така и ќе го подобри метаболизмот на клетките на кожата, и нивното снабдување со крв, за да се обезбеди максималното искористување на хранливите материи во клетките, кое што резултира со свеж, подмладен сјај и совршен тен. 3 Коензимот Q-10 и витаминот Е се силни во борбата против слободните радикали и токсини, и со тоа ја обновуваат кожата, и го враќаат нејзиниот подмладен сјај во најкус можен рок! 19

Нарачајте го ViperVenomAktiv сега!

Го намалува формирањето на новите брчки!

Витаминот Б е еден од најбитните хранливи работи во клетките и е одговорен за правилната потхранетост на кожата. За навлажнувачка нега на кожата се грижи витаминскиот комплекс кој што е во состојба да задржи во кожата и до 1000 пати поголема од сопствената тежина на водата. Растителните масла обезбедуваат помазна кожа долго после употребата на ViperVenomAktiv кремот и тоа исто така ќе ја намали појавата на нови брчки.Истражувањата покажаа дека редовното користење на ViperVenomAktiv кремот, во широка смисла, го успорува процесот на стареење и до 83%! 1

Нарачајте го ViperVenomAktiv сега!


Бројни студии од дерматолошки институти во многу земји ги дале истите резултати, што значи дека ViperVenomAktiv кремот е еднакво ефикасен во намалувањето на брчките, без оглед на фенетските фактори или климатски услови. Со редовната употреба на ViperVenomAktiv кремот на сосема природен начин ќе се избришат трагите од годините на своето лице и ќе се успори формирањето на новите брчки, без оглед на типот на кожата. 1

Да, и јас сакам да ги избришам брчките на моето лице!
Пратете ми го мојот ViperVenomAktiv крем веднаш!

Како Gwyneth Paltrow го задржува времето не нејзиното лице?


Не само дека сме сведоци дека изгледот, а посебно лицето на оваа популарна актерка, која што е на прагот на нејзините 40-ти, е причина за завист на сите жени.

Поддржувач на здравиот начин на живот, актерката Gwyneth Paltrow вели дека за подмладениот изглед на нејзиното лице е заслужен кремот со змиски отров, кој што јавно ја крева во височина. 10

Во интервју за германското списание, Gwyneth откри дека е против пластичната хирургија, бидејќи она не верува во такви “трикови“. 17 20

Забележителна и очигледно природна, подмладена и мазна кожа!

Ако мислевте дека вашиот проблем со брчките може да се реши само со помош на пластичната хирургија, размислете повторно. Единствена формула во светот, која што содржи концентрирани моќни состојки за подмладување на кожата и ќе го промени вашиот живот! Екстрат од змиски отров, коензим Q-10, колаген, еластин и потребните витамини за кожата се во совршената комбинација како би навлегле најдлабоките слоеви на кожата и би дејствувале на проблемот со коренот. Со ViperVenomAktiv кремот за само неколку дена ќе забележите промени, кои што наскоро ќе бидат забележани од страна на луѓето околу вас!

За кого е наменет ViperVenomAktiv кремот?

ViperVenomAktiv кремот на база од екстрат на змиски отров е дизајниран за оние кои што сакаат:

ViperVenomAktiv кремот е погоден за сите видови на кожа, за жени и мажи, како и за дневна и ноќна употреба. Кремот е погоден дури и за осетливата кожа која што е склона кон воспаление, поради тоа што содржи растителни масла, кои што ги смируваат процесите за воспалување и дејствува анти-алергиски. Како “хит во козметичката индустрија“ 6 овој крем го постигна успехот врз база на неговата способност, на природен начин значајно да ги намали старите и да спречи појава на новите брчки, поради неговите моќни состојки, појачани со пептиди од змискиот отров, кои се познати и како “еликсир на младоста“! 1 6

Предупредување за измами! Оригиналниот ViperVenomAktiv кремот е достапен исклучиво во Македонија само преку оваа веб страница.


Joanna Butler, стручен консултант за убавина во Holivudu

"Најефикасната природна алтернатива на пластичната хирургија!"

Во сите мои години на искуство не сум сретнала производ кој што би можел да му одговара на добриот естетски хирург според резултатите кои што ги остава на кожата избраздена со брчки. Меѓутоа, се повеќе напредуваме во технологиите и медицинските истражувања и ViperVenomAktiv е токму тоа – совршен спој на најдоброто од природата, благодарение на најсовремените лабораториски истражувања. Не е ни чудо што цел Holivud е одушевен од овој крем – неговата предност над естетската хирургија е многу, а најбитно е тоа што неговите состојки навистина го решаваат проблемот таму каде што тој исчезнува – во најдлабоките слоеви на кожата. Резултатите се фантастични – сосема природна, подмладена кожа полна со енергија!Да, и јас сакам да имам подмладено лице!
Пратете го мојот ViperVenomAktiv крем веднаш!

"Како против брчките на лицето се борат Angelina Jolie, Monica Belluci, Gwyneth Paltrow и Kate Moss?"

ViperVenomAktiv е крејм кој што содржи екстрат од отров на змии. Тој се најде во списанијата како што се Космополитан, Ел, Здравјето на жените, а за него исто така имаат зборувано многу познати лекари, актери, манекенки и познати музичари. Овој крем во светот стана вистински БУМ, после 8. август 2011, кога британскиот "Телеграф" објави натпис за магичниот ефект од кремот врз база на змиски отров. Шокснтната вест прво ја доведе славната елита до интерес за ViperVenomAktiv, бидејќи е најдобрата природна алтернатива на пластичната хирургија!

Голем дел од holivudske елита е чест гостин на хируршкиот стол и често жртви на големите грешки и неприродни лица, така да веднаш сватиле дека ViperVenomAktiv е најдоброто решение за брчките, без потребата да се оди “под нож". Со безбедната употреба врз база на природни состојки, ViperVenomAktiv кремот во целост ги дава резултатите за природен изглед, без ризик од лузни, постоперативни компликации и неприродни црти на изглед на лицето! 4 Кремот ViperVenomAktiv, сега го фалат сите големи имиња како што се Angelina Jolie, Monica Belluci, Gwyneth Paltrow и Kate Moss, кои што гордо ја покажуваат целосно природната, подмладена и здрава кожа! 7 8 9

 


"Активните состојки на ViperVenomAktiv кремот навлегуваат преку кожата се до мускулите! Тоа е кремот кој што докажано делува!"

Благодарение на најсовремената технологија, молекулите на овој крем се дизајнирани да навлегуваат во сите слоеви на кожата, со тоа и во сите мускули под кожата, и тоа е причината зошто овој крем со змиски отров има освоено многу награди како најдобар крем против брчки.

 

Резултатите од истражувањето во рок од 28 дена на редовно користење на ViperVenomAktiv кремот покажа: 1


Истражувањата покажуваат дека резултатите од мазната кожа можат да се видат за краток период со редовно користење!1

"Тоа е синтетички змиски отров, кој што предизвикува опуштање на мускулите и кога се употребува на кожата, дејствува против брчките, како активни состојки кои што се користат од страна на козметичките хирурзи", вели д-р. Апартим Гол, дерматолог и ласерски хирург. 12

Брчките на 54 – годишна жена 1. ден (лево) и 8. ден(десно)


Реакците на купувачите се неверојатни!
Невозможно е да се објават сите такви впечатоци, но само едно им е на сите заедничко: воодушевени се од резултатите!1"Значително помалку брчки во само 2 месеца!" Марија, 39, адвокат, Дебар

"Јас сум голем зависник од иновациите во козметиката, а досега имам пробано многу кремови против брчки. Никогаш немам купено крем кој што ме има изненадено како ViperVenomAktiv! Кога бев уверена во неговата ефикасност, сфатив дека со сега само ги трошев парите на бескорисни работи. Знаете како велат: Додека не знаете за подобро, воопшто не знаете ни што сакате! За својата кожа го сакам само ViperVenomAktiv кремот, бидејќи едноставно ги изгладнува сите брчки!"*

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

“За прв пат без коректор!” Билјана, 41, фризерка, Радовиш

“Од рана возраст го прекривам своето лице со коректори и пудри, бидејќи во пубертетот имав проблеми со акните, па на мојата кожа останаа грди лузни. Едноставно неможев да замислам дека морам да се појавам во јавност, и дека морам да ставам барем малку коректор на проблематичните места. Поради честата употреба на пудра, кожата не можеше нормално да ми дише, па затоа имав уште повеќе проблеми – црнки, акни... Пробав со безброј разни кремови, но потоа дерматологот ми го препорача ViperVenomAktiv. Да бидам искрена, бев многу скептична, бидејќи не ме привлекуваше идејата на лицето да се мачкам со нешто што се однесува на змиите, но набргу потоа стана јасно дека не сум била во право и дека ViperVenomAktiv е тоа што ми требаше сите овие години!“*

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

Изгледам подобро од пред 10 години! Јана, 38, секретарка, Прилеп

“NНе можам да ви опишам како ViperVenomAktiv кремот буквално ме подмлади! Секое утро изненадена се погледнувaм во огледалото, и сеуште неможам да верувам дека лицето навистина ми изгледа вака, иако постојано добивам комплименти! Во само три месеци со ViperVenomAktiv кремот, наутро и навечер, добив толку добри резултати, што никогаш не би рекла дека тоа може да се постигне со користење на некој крем! Кога мислам дека размислував за фејс-лифтингот... Ви благодарам, ViperVenomAktiv!”*

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

“Мојот сопруг постојано ме фотографира!” Милена, 36, домаќинка, Кочани

“Јас никогаш го немам запоставено својот изглед, но знаете како е со текот на годините, некои работи едноставно не можете да ги запрете. Мислев дека по природа така ми старее лицето, но не бев доволно храбра и богата да пробам некои од новите, модерни третмани какви што ги користат познатите, на примерna, пластичната хирургија и ласерските третмани. Кога видов како мојата сестра изгледа, после само две недели на употреба, ја замолив да ми нарача една кутија од кремот кој што го користи. Кога ја потрошив само половината, нарачав уште пакувања, бидејќи во сите овие години не најдов производ кој што би бил два пати повеќе вреден од неговата цена! Јас сум одушевена од резултатите, а моите пријатели и мојот сопруг секој ден ми даваат комплименти. Сопругот постојано ме фотографира од сите страни, и ми кажува како ја има најубавата жена, и морам да признаам дека тоа после многу години брак не може многу често да се слушне!*

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

Најдобар успех за овој месец -
Ана, 52, Кичево

Лицето на Ана пред 2 месеци

лицето на Ана сега

“Малите брчки тешко можат веќе да се видат со голо око!”

"Моето искуство со ViperVenomAktiv кремот беше толку неверојатно, дека секако не бев ниту самата свесна дека е тоа така навистина, и дека постојано добивав комплименти од другите луѓе. Кога пред три недели забележав дека мојата кожа драстично се променила, и мислев дека е сон одкога сум во годините кога многу малку работи можат да се вратат на претходното ниво. Иако секогаш настојував да бидам активна личност, лицето едноставно му се предаваше на минатото: 22 - години пушење, стрес, деца, работа. Употребував многу кремови, но освен разликата во еластичноста на кожата, не добив позначаен резултат. Сега, луѓето неможат да поверуваат кога им кажувам колку навистина сум стара, бидејќи со моите 52. никој не би ми дал повеќе од 37 години! Овој крем ми ја врати самопочитта, кога тоа ми е најмногу потребно - во времето кога репродуктивниот ситем ја губи неговата функција и кога секоја жена минува низ многу тежок период. Навистина не се чувствувам како 52 - годишна жена и можам со сигурност да речам дека никогаш досега не сум се чувствувала така живната и убава! Ви благодарам од се срце!"*

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

*Предупредување: Поради големата побарувачка, залихите се ограничени! Ако денес нарачате, гарантираме испорака на производот следниот работен ден. Ефектите и резултатите прикажани на страницата не гарантираат успешна примена на производот. Голем број на корисници се задоволни со производот, но постојат корисници кои не ги постигнуваат прикажаните резултати. За таквите е достапна нашата гаранција и враќање на парите од купувањето.На страницата се прикажани изјави од задоволни корисници. Тоа се изјави од корисници кои се задоволни со нашиот производ и успешно го употребуваат, и кои проследија корисници на нашата адреса. На барање на некои корисници некои имиња се изменети. Сите оригинали се чуваат во седиштето на компанијата.

Некои од коментарите на нашите купувачи:

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

Повеќе од 2.300 задоволни купувачи во Македонија само во минатата година!

Да, и јас исто такам да изгледам помладо!
Пратете ми го мојот ViperVenomAktiv крем веднаш!

Екстрат од отров на змија + моќна комбинација на состојки = ефекти врз брчките во краток временски рок!

Во разни делови од светот, луѓето повеќе од 2500 години употребувале разни видови од змиски отрови во лекувањето на бројни медицински и козметички проблеми. 18 Екстрат од отров од змии во составот на ViperVenomAktiv кремот е достапен само во ограничената лиценца поради фактот како би се зачувал само оригиналниот производ кој што навистина овозможува зачудувачки резултати. Освен тоа, од екстрактот се отстранети сите штетни супстанции, со цел активната состојка која што е корисна за кожата да ја има целосната слобода за непречено функционирање. Важно е да се напомене дека производителот на ViperVenomAktiv кремот има освоено многу награди и признанија и дека кремот е дизајниран во модерните европски лаборатории според строгите меѓународни стандарди ( UNE - EN - ISO 9001:2000). Кремот е направен во Европската унија, т.е. сертифициран е со ECOCERT сертификат (не е тестиран на животни, не содржи парабен, не содржи парфеми или синтетички бои, не содржи состојки од генетски модифицирани организми, пакувањето е еколошко).

Проверете дали е
ViperVenomAktiv За вас:

Дали имате видливи брчки
на лицето?

Како се користи ViperVenomAktiv кремата?

ViperVenomAktiv кремата е едноставна за употреба, а притоа дава неверојатни резултати. Бројните дераматолошки испитувања ја потврдија делотворноста на ViperVenomAktiv кремата во намалувањето на брчките. Затоа е ViperVenomAktiv кремата вистинска замена за сите третмани за подмладување кои сте ги користиле досега!

umbox

Појавата на брчки е природен процес на стареење, кое неможете да го избегнете. Но можете да влијаете на нивната видливост и времето на нивното појавување. Ако разочарани во се што сте пробале и веќе сте одлучиле дури и за хируршки интервенции, време е да се свртите кон решение кое дава резултати.

umbox

ViperVenomAktiv Кремата, на база на змиски отров и коензимот Q-10, докажано е успешна во намалување на видливоста на брчките. Нанесувајте ја два пати дневно наутро и навечер на чиста и сува кожа. Нежно масирајте со кружни движења поради подоброто продирање на хранливите материи.

umbox

После само неколку денови од употреба, вашата кожа ќе биде видливо мека и еластична. Редовно користите ViperVenomAktiv и за 28 денови ќе постигнете неверојатни резултати – ќе ја намалите видливоста на брчките , ќе спречите појава на нови брчки и ќе го вратите младешкиот сјај на вашата кожа.

Нарачајте го вашиот ViperVenomAktiv крем и ослободете се од брчките што е можно поскоро!

Не трошете пари на производи кои што не работат

Подмладете го лицето со првиот светски производ, кој што претходно беше достапен само на избраните

Нарачајте го ViperVenomAktiv кремот и избришете ги месеците и годините од вашето лицеViperVenomAktiv кремот во медиумите

Конечно е откриена долго чуваната тајна меѓу славните личности во Холивуд, каде што подмладувањето е добра работа. ViperVenomAktiv кремот пристигна помеѓу обичните луѓе, и има прекрасни препораки од неговите корисници големите медиуми. Тој на почетокот бил заслужен за подмладениот изглед само за на црвениот тепих, т.е. познатите личности од ТВ екраните, но денеска конечно е достапен за секој еден кој што не сака да му допушти на исцрпувачкото темпо притисокот од стресниот начин на живот и да го направат своето при природниот процес на стареење. Сега конечно можe да се изгледате подобро и помладо отколку повеќето луѓе од иста возраст...


Внимание! Поради големата побарувачка, резервите се ограничени.Ако нарачате денес, ние ја гарантираме испораката на производот следниот работен ден.

Посебна промотивна цена - 4780 ден. - 2390 ден.
Активирајте го купонот

Понудата истекува на:
FAQ – Најчесто поставувани прашања:
Како се користи ViperVenomAktiv?
ViperVenomAktiv кремата ја нанесувате на вашето лице и врат по два пати дневно, наутро и навечер пред легнување. Кремата се нанесува после миење, на чиста и сува кожа се додека не се впие. Нежно масирајте со кружни движења се додека кремата целосно не се впие во кожата. После постигнатите сакани резултати, користете ја кремата повремено, за да ги одржете добиените резултати.
Кога можат да се видат првите резултати од употребата на ViperVenomAktiv?
Првите резултати од употребата на ViperVenomAktiv кремата можат да се видат после само неколку денови. Вашата кожа ќе биде помека на допир, нежна и еластична. Со редовна употреба после само максимално 28 денови ќе се намали видливоста на брчките и вашата кожа ќе добие младешки изглед. Воедно ќе го спречите настанувањето на нови брчки.
Колку долго трае една ViperVenomAktiv?
ViperVenomAktiv кремата содржи 50мл. Траењето на едно пакување зависи од видот на кожата и потребата за повеќекратно користење. Доколку ја користете правилно и често, по два пати дневно, едно пакување може да трае и до месец дена за нормални видови на кожа.
Зошто е ViperVenomAktiv толку делотворна?
ViperVenomAktiv е делотворна благодарение на моќната комбинација на состојки. Оваа комбинација на состојки има докажано и потврдено позитивно делување во смалувањето на брчките во краток период. Покрај тоа што ја намалува видливоста на брчките, исто така и спречува појава на нови брчки и ја негува вашата кожа.
Дали е ViperVenomAktiv кремата сигурна за употреба?
Да, ViperVenomAktiv кремата е сигурна за употреба, затоа што содржи само сигурни и проверени состојки. ViperVenomAktiv кремата не ја иритира кожата и не предизвикува никакви нуспојави. Кремата не е тестирана на животни, не содржи парабен, парфеми или синтетички бои, како ни состојки од генетски модифицирани организми. Затоа се препорачува посебно за луѓе со чувствителна кожа.
Кои се состојките на ViperVenomAktiv-кремата?
Состојките на ViperVenomAktiv кремата се: Aqua (Water), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice*, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Rosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil*, Dimethicone, Isohexadecane, C12-15 Alkyl Benzoate, Propanediol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Hydrolyzed Collagen, Ceteth-20, Stearyl Alcohol, Steareth-21, Cera Alba (Beeswax), Sodium PCA, Zea Mays (Corn) Oil*, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract*, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Elastin, Calcium Pantothenate, Inositol, Retinol, Biotin, Kojic Dipalmitate, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Ascorbyl palmitate, Tocopheryl Acetate, Benzophenone-3 (Oxybenzone), Xanthan Gum, PEG-20 Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Behenyl Alcohol, Dimethiconol, Alcohol denat., Sodium Chloride, Citric Acid, Coumarin, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Parfum (Fragance), Sodium Gluconate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, DMDM Hydantoin, Sorbic Acid, C.I. 28440 (Black 1), C.I. 16255 (Red 7), C.I. 19140 (Yellow 5), C.I. 15985 (Yellow 6), C.I. 47005 (Yellow 13), C.I. 77891 (Titanium Dioxide).

Намалете ги трагите од годините на вашето лице!

П.С. Сетете се дека тоа е само ViperVenomAktiv крем со комбинација од моќни состојки, кои што навлегуваат длабоко во кожата, се до мускулите на лицето. Останатите кремови со сличен назив се имитација на кремот со отров од змија, кои што содржат непроверени состојки и не обезбедуваат докажани резултати, така да препорачуваме претпазливост при купувањето!


П.П.С.
Поради големата побарувачка, резервите се ограничени, а на новите пошти се чека и до неколку недели. Од таа причина препорачуваме да нарачате повеќе пакувања од производот и така да заштедите на трошоците за поштарината


44 - дневна гаранција
Ако во рок од 44 дена се предомислите,
Ние Ви ги враќаме парите.
Испорака
Производот ќе Ви биде испорачан со најбрза и одговорна курирска служба!
100% сигурно купување
Производот можете да го платите по испорака, што ќе ве заштити од евентуални злоупотреби. Вашите лични податоци ќе бидат потполно сигурни!


Праќаме нарачка,
ве молиме почекајте!
Каде да го испратиме вашиот
ViperVenomAktiv?
Име
Презиме
Адреса
Бр.од дома
Пошт. број
Место
Телефон
Email
Производ
Коментар
П.С.: Гарантираме испорака веќе следниот работен ден!
Примероци кои може да се добијат по намалена цена:
11
Последната продажба е направена на:
Плаќање при испорака
100% сигурно купување

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.
Студио Верде Дооел Штип, Ул. Вера Цири Вири 6/6, 2000 Штип, 1000 Ljubljana, E-mail: aleksandar.angelovski@dobrokupuvanje.com. Производ: ViperVenomAktiv